Údržba zahrad Praha

Máte-li rodinný dům nikoliv byt, pak jistě víte, jak časově náročná je údržba zahrady u domu. Společnost Japex pro zajistí, abyste se z vaši zahrady stala divoká džungle. V rámci údržby zahrad zajišťujeme:

Stříhání ovocných stromů

Provádíme celoroční stříhání ovovcných stromů. Tedy především ovocných stromu. Stříhání stromů vyžaduje jistou obornost, důležitý je zvolený termín (roční obodbí) pro každý druh stromu, technika stříhání a zkrátka mít to v oku.

Úprava živých plotů

Úprava živých plotů, které slouží zpravidla jako ohraničení pozemku, je důležitou součástí údržby zahrady. Jde o image majitele zahrady a domu a někdy je jejich úprava důležitá třeba i pro dopravní situaci v okolí.

Venkovní úklidy

Venkovní úklidy jsou důležitou součástí údržby zahrady. Jejich chvíle přichází zpravidla na jaře, když odejde paní zima a ze zahrady sleze sníh.

Chemické odstraňování plevelů z chodníků 

Provádíme chemické odstraňování plevelů z chodníků a dalších ploch. Stačí nás kontaktovat a popsat plochu, kde se má plevel odstranit.

Chemické ochranné postřiky

Nejen pro stromy nabízíme chemické ochranné prostředky proti škůdcům.

 

Stříhání keřů a růží

Stříhání keřů může mít význam pro zahradu jako takovou a samotný stříhaný keř, může také potěšit oči majitele a návštěv. Stříhání růží je také odborná činnost, protože cílem je jejich bezproblémový růst.

Kácení stromů

Jsme odborníky na kácení stromů, které již prožili své a pokacení pomůže jak jim, tak především majiteli a jeho okolí. Mohou totiž stínit ostatní květeně nebo také spadnout samovolně a způsobit neštěstí nebo nebodu.

Sekání trávy

Sekání trávy se samo o sobě stává vlastně i úklidem zahrady. Vše provádíme profesionálně, typ sekačky volíme dle velikosti sekané plochy.

Provzdušnění trávníků

Trávník je vizitkou každého majitele zahrady. Pro jeho svěží vzhled zpravidla nestačí časté sekání. Proto provádíme provzdušňování trávníků.

Drcení zahradního odpadu

Drcení zahradního odpadu je pro údržbu zahradny nepostradatelné.